ارسال بار به عراق با ایمن بار

یکی از خدماتی که توسط تیم ایمن بار ارائه میشود ارسال بار به عراق میباشد که در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام خواهد شد. در این مورد بسیار مهم است که اطلاعات خود را افزایش داده و سپس برای ارسال بار به عراق اقدام نمایید. همچنین خدمات حمل بار فول تراک در این مجموعه به اقصا نقات دنیا انجام میشود که میتوانید برای اطلاع از لیست کشور ها با ما تماس حاصل فرمایید.

عراق یکی از کشور های سود ده دنیا میباشد زیرا این کشور جزو کشور های مصرف کننده بوده و تولیدات داخلی زیادی ندارد. از این رو صادرات به عراق و ارسال بار به این کشور را میتوان جزو اشغال بسیار سود ده و زود بازده دانست.

در ادامه اطلاعات بسیار مفیدی در این زمینه برای شما عزیزان فراهم آورده ایم که توسط تیم تخصصی ما جمع آوری شده اند. همچنین مقالات زیادی نیز در همین زمینه در سایت منتشر شده است که میتوتند برای شما بسیار مفید باشد. 

بسیار خوشحال میشویم که اگر نظرات خود در مورد ارسال بار به عراق را در پایان همین مطلب برای ما ارسال نمایید.

ارسال بار به عراق

مراحل ارسال بار به عراق

تماس با ایمن بار

ارائه پیش فاکتور

عقد قرارداد نهایی

حمل محموله به مقصد

تماس با ایمن بار : شما از راه های بسیار زیادی میتوانید با ایمن بار تماس بگیرید و درخواست حمل بار خود را ثبت نمایید. یکی از این راه ها ثبت حمل بار آنلاین است که کمی بالا تر دکمه آن را قرار داده ایم و یا اینکه ازطریق منو میتوانید به این قسمت دسترسی پیدا کنید. دومین راه شماره های ما میباشد که هم در سربرگ و هم در پاورقی سایت برای شما ثبت شده است. راه های ارتباطی دیگر نیز مانند تلگرام ، اینستاگرام و واتساپ نیز در اختیار شما عزیزان قرار دارد که میتوانید از طریق آنها با ما در ارتباط باشید. در این ارتباط شما مشخصات بار را به همگکاران ما میدهید تا پیش فاکتور را برای شما ارسال نمایند.

ارائه پیش فاکتور :  در این مرحله همکاران ما بر اساس نوع بار ، بسته بندی ، مبدا و مقصد هزینه های ارسال بار به عراق را برای شما محاسبه کرده و به شما پیش فاکتور رسمی ارائه خواهند نمود. این پیش فاکتور رسمی بوده و قابلیت ارائه به اداره دارایی را نیز داد. دقت داشته باشید که پس از رویت بار ممکن است این قیمت ها کمی متفاوت شوند.

عقد قرارداد نهایی : پس از عقد قرارداد نهایی دیگر امکان تغییر مبالق وجود نداشته و حتی در صورت بالا رفتن هزینه های ارسال ما موظف به این هستیم که با هزینه نوشته شده در قرارداد بار شما را ارسال نموده و به قرارداد خود وفا کنیم. همچنین صاحب بار نیز نمیتواند پس از عقد قرارداد آن را کنسل نماید و در غیر این صورت باید جبران خسارت نموده و مبلقی را به باربری پرداخت نماید.

حمل محموله به مقصد : از اینجا به بعد شما میتوانید محموله خود را از طریق فرم رهگیری محموله پیگیری نمایید. با افتخار اولین شرکت باربری هستیم که بار های ارسال کنندگان را به تکنولوژی gps مجهز میکنیم تا همیشه ارسال کنندگان بار های خود را از روی نقشه پیگیری نمایند.

چرا ارسال بار به عراق؟

چرا ارسال بار به عراق

ارسال بار به عراق به دو منظور صورت میگیرد که در زیر به آنها پرداخته ایم :

  1. ارسال بار شخصی : بار هایی که شخصی محصوب میشوند مانند اساسیه منزل و یا یک خودروی شخصی را بار های شخصی مینامیم. این بار ها در موارد بسیار کمی به صورت بار فول تراک ارسال میشوند زیرا حجم آنها به اندازه ای نیست که بتواند یک کانتینر را اشغال کند. در این مورد چرایی موضوعی بی مفهوم است زیرا کاربر نیاز دارد که بار خود را به عراق ارسال نماید و سودی در این زمینه کسب نخواهد کرد.
  2. ارسال بار تجاری : بار های تجاری مانند لبنیات ، زعفران ، گوشیت و … که به منظور تجارت به عراق ارسال میشوند را بار های تجاری مینامیم. این بار ها معمولا به دلیل سود آوری برای تجار به عراق ارسال میشوند که میتوانند یک یا چند کانتینر را اشغال نمایند. در این مورد بسیار طبیعی است که بپرسیم چرا ارسال بار به عراق؟ عراق کشوری مصرف کننده است و بسیاری از نیاز های خود را از طریق واردات تامین میکند. در پی همین موضوع هر باری که شما داشته باشید میتواند در عراق مشتری های خود را داشته باشد. موضوع دوم این است که عراق کشور همسایه ما بوده و مسیر بسیار کمتری نصبت به باقی کشور ها دارد. این موضوع میتواند شما را هرچه زود تر به سود برساند.

شما نیز اگر یک بار برای ارسال به عراق دارید میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید. کارشناسان ما به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی خواهند نمود.

هزینه ارسال بار به عراق

هزینه ارسال بار به عراق میتواند بین 1 تا 20 میلیون متغیر باشد. این بازه قیمتی بستگی به بار شما دارد که تنها بعد از رویت کردن بار مشخص خواهد شد.

بار ها با یکدیگر تفاوت های اساسی دارند و قبل از رویت بار و یا توضیحات ارسال کننده نمیتوان هزینه دقیق آن را مشخص نمود.

عواملی که در مشخص کردن هزینه ارسال بار به عراق موثر هستند را میتوان وزن مرسوله ، حجم مرسوله ، مبدا و مقصد مرسوله و همچنین شرکت باربری که با آن قرارداد بسته اید دانست.

تمامی این المان ها دست در دست یکدیگر میدهند تا هزینه ها نهایی مشخص شود. اگر هزینه نهایی را میخواهید باید با کارشناسان ما تماس گرفته و یا اینکه فرم درخواست حمل آنلاین را پر کنید. در صورت پر کردن این فرم کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و هزینه ها را اعلام خواهند نمود.

هزینه ارسال بار به عراق
روش های ارسال بار به عراق

روش های صادرات به عراق

اگر یک بار برای ارسال به عراق دارید میتوانید از دو راه هوایی و زمینی یکی را انتخاب نمایید. قطعا روش دریایی برای ارسال بار به عراق ممکن نیست زیرا ما با عراق هیچگونه مرز دریایی نداریم. بار های ارسالی میتوانند کوچک و یا بزرگ باشند که در هر دو صورت بهترین روش و همچنین مقرون به صرفه ترین روش را میتوان حمل زمینی دانست.

حمل هوایی در عین سرعت بالا هزینه های بسیار بیشتری نسبت به حمل زمینی دارد و مناسب بار های کوچک میباشد. معمولا بسته ها و پاکت ها با هواپیما و از طریق حمل هوایی ارسال میشوند اما در برخی موارد نیز ارسال کننده درخواست میکند که بسته و یا خرده بار نیز با حمل زمینی ارسال شود.

ارسال به عراق تنها برای تجار و افرادی که در کار بازرگانی هستند مناسب نمیباشد بلکه گاهی اوقات افراد معمولی نیز بار هایی برای ارسال به عراق دارند. این بار هامیتواند شامل بسته ها و یا لوازم منزل باشند. به طور معمول در ایمن بار این بار ها به صورت گروپاژ و به روش زمینی ارسال میشوند اما در صورت دخواست شما به صورت هوایی نیز میتوان ارسال نمود.

 

چه کالا هایی برای ارسال به عراق خوب هستند؟

این بخش تنها برای تجار و یا افرادی که به تجارت با عراق علاقه دارند مناسب است. کالا های بسیاری برای ارسال به عراق مناسب هستند که در یک مقاله به صورت مفصل در مورد آن بحث خواهیم نمود. به صورت کلی عراق یک کشور مصرف کننده بوده و تولیدات زیادی ندارد. در پی همین موضوع کالا های بسیاری را میتوان به عراق صادر نمود. البته دقت داشته باشید که برخی از کالا ها که در کشور عزیزمان ایران تولید میشوند مانند گندم قابل ارسال به عراق نیستند و جزو کالا های مصرفی خودمان محسوب میشوند. از طرفی برخی از کالا ها نیز در کشور مقصد یعنی عراق قابل وارد کردن نیستند و دولت عراق اجازه ورود این کالا ها را نخواهد داد.

 

لیست کالا هایی که برای ارسال به عراق میتوان نوشت میتواند بسیار طولانی باشد از این رو لیت کالا های غیر مجاز برای ارسال به عراق را در زیر برای شما آورده ایم. هرچیزی غیر از این لیست میتواند به عراق ارسال شده و سود خوبی را به شما بدهد.

 

لیست کالا های غیرمجاز برای ارسال به عراق :

 

مواد منفجره، مواد قابل اشتعال، مواد رادیو اکتیو یا سایر مواد خطرناک ، مواد مخدر و روان گردان، اقالم غیراخلاقی یا منافع عفت، انواع کارت، روزنامه، مجله، CD و کتاب،  اقالم جعلی و سرقت شده، تمامی اقلامی که واردات و خرید و فروش آنها، در کشور مقصد ممنوع است. وسایل انفجاری و مهمات نظامی و مشقی از جمله نارنجک ، گلوله مشقی و سایر موارد مشابه ، تجهیزات ماهواره از جمله
رسیور، دیش ماهواره، قیچی ماهواره، کارت ماهواره، انواع تجهیزات جاسوسی از جمله دستگاههای شنود، خودکار دوربیندار، ساعت دوربیندار، عینک دوربیندار، سوئیچ دوربیندار، و خودکار اسکنر، تجهیزات مخابراتی غیرمجاز نظیر تلفن دوربرد، تجهیزات نظامی از جمله انواع شوکر، باتوم، گاز اشک آور و گازهای بیهوشی، لوازم قمار همچون پاسور، میز پوکر و چیپ پوکر انواع مواد مخدر، روانگردان و مشروبات الکلی؛ عرضه غیرمجاز انواع داروها شامل مکملهای ورزشی غیرمجاز، داروهای افزایش قد، داروهای چاقی و لاغری، داروهای ضدبارداری و ترک اعتیاد، لوازم جنسی همچون مانکنهای جنسی، انواع قرصها، ژل و اسپری های جنسی، زنبور، زالو، کرم ابریشم، انگلها و اقلام دفع حشرات موذی به منظور کنترل این حشرات، مگسهای خانواده »دراسوفیلید« که به منظور تحقیقات زیست پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند، مواد محترقه، مواد آتشزا و بمبهای دودزا ، وجه نقد و اسکناس، چکهای مسافرتی، حواله بانکی و اوراق بهادار بینام ، گندم و …

 

لیست بالا اقلامی را به شما نشان میدهد که برای ارسال به عراق غیر قانونی بوده و نه تنها کشور عراق بلکه کشور ایران نیز جلوی انها را گرفته و خروج از مرز را غیرممکن میسازد. در صورتی که یکی از این اقلام بین بار مجاز شما نیز یافت شود ممکن است کل بار شما قابلیت خروج از مرز را نداشته باشد. در همین راستا اگر قصد ارسال بار به عراق را دارید یک مقاله با عنوان  پرسودترین کالا ها برای ارسال به عراق برای شما عزیزان آماده کرده ایم که میتوانید از بین آنها کالای موردنظر برای تجارت را انتخاب نمایید.

پست به عراق
ارسال بار به عراق از تهران

تهران را میتوان بزرگ ترین شهر ایران و قطب تجاری آن دانست. بنا بر دلایلی پایتخت ایران بهترین مبدا برای ارسال بار های شما به عراق و یا سایر کش.ر های دیگر میباشد.

برای ارسال بار به عراق از تهران میتوانید با شماره 09923756632 یا 02166415367 تماس گرفته و بار خود را اعلام نمایید.

لازم به ذکر است که هزینه های ایمن بار از تمامی رقبای حال خاظر بسیار پایین تر بوده و مدت ارسال بسته نیز کمتر از چیزی است که سایر باربری ها اعلام مینمایند.

تنها کافیست با یکی از شماره های بالا تماس گرفته ، از طریق پشتیبانی آنلاین چت کنید و یا اینکه یه یکی از مراکز ما مراجعه نمایید.

مراحل ارسال بار به عراق

برای ارسال بار به عراق مراحلی نیاز است که باید پروسه آن صورت گیرد. در مرحله اول شما با همکاران ما تماس گرفته و بار خود را اعلام مینمایید. مرحله بعد ار سال بار توسط شما به انبار ما و یا درخواست حمل به سمت انبار ما میباشد که کارکنان ما بار را از درب کارخانه شما تحوبل خواهند گرفت. بعد از آن بارنامه صادر شده و مبلغ نهایی به شما ارائه خواهد شد.

آخرین مرحله نیز ارسال بار شما به سمت عراق میباشد. لازم به ذکر است که مدارک و کجوز های ارسال بار نیز تماما بر عهده ایمن بار بوده و شما هیچ اقدامی نخواهید نمود.

ارسال بار به عراق
ارسال بار به عراق از مشهد
ارسال بار به عراق از مشهد

مشهد یکی از شهر های ایران است که میتواند مالا های صادراتی بسیار زیادی داشته باشد. از این رو بسیاری از مردم مشهد به تمر صادرات به عراق علاقه بسیار زیادی را نشان میدهند. اما در این شهر باربری های زیادی برای صادرات به عراق وجود ندارد و تجار همیشه با این معضل روبرو هستند.

بیشتر بار های ارسالی از مشهد را میتواند زعفران و نخود دانست زیرا این محصولات در مشهد به وفور یافت شده و همچنین دارای حاشیه سود بسیار بالایی میباشند. اما عدم وجود باربری های خبره و کارآمد میتواند بسیاری از تجار را از این موضوع منصرف کند.

از این رو ایمن بار کوشیده است که در شهر های بزرگی مثل مشهد نیز شعباتی را احداث نماید تا این عزیزان نیز با معضل عدم وجود شرکت های باربری مناسب روبرو نباشند. زین پس میتوانید برای ارسال بار به عراق از مشهد با شماره های درج شده در سایت ما تماس گرفته و یا اینکه به یکی از شعب ایمن بار در مشهد مراجعه نمایید.

ارسال بار به عراق از قم

قم استانی در نزدیکی تهران است که میتواند کالا های بسیار خوبی برای صادرات داشته باشد. یکی از کالا های صادراتی مهم قم که عراقی ها علاقه بسیار زیادی به آن نشان میدهند سوهان قم میباشد که با کیفیت ترین سوهان را میتوان در این استان یافت.

سوهان قم یکی از خوردنی های ایرانی . سوقات شهر قم است که در صورت ارسال به عراق میتوان مشتری های بسیار خوبی برای آن یافت نموده و سود خوبی را برای خود به ارمقان بیاورید.

ایمن بار به عنوان بزرگ ترین شرکت حمل و نقل بین المللی خدمات ارسال بار به عراق از قم را برای شما عزیزان با بالا ترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن به انجام میرساند. تنها کافیست با مشاورین ما تماس بگیرید.

ارسال بار به عراق از قم
ارسال بار به عراق از اصفهان
ارسال بار به عراق از اصفهان

یکی از خوردنی های محبوب ایران و کشور های دنیا گز اصفهان میباشد. این خوردنی یا شیرینی به قدری در کشور های همسایه و دیگر کشور ها علاقه مند دارد که میتوان به مقدار بسیار زیاد آن را صادر نمود. اما بهترین شرکت باربری در اصفهان کدام است؟

ایمن بار خدماتی را برای شما عزیزان ارائه میدهد که میتوانید بار های خود را از اصفهان به صورت مستقیم به عراق ارسال نموده و معضل ارسال به انبار تهران را نیز نداشته باشید. باربری های بسیار زیادی در اصفهان وجود دارند که ارسال به عراق را برای شما عزیزان انجام میدهند اما هزینه باربری و همچنین طمان صرف شده برای رسیدن بار به مقصد بسیار حائز اهمیت میباشد.

ایمن بار اولین شرکت باربری در ایران است که بار های فول تراک و همچنین خرده بار را زیر یک هفته به عراق ارسال کرده و بیمه محصولات بسیار با کیفیتی نیز ارائه میدهد.

ارسال بار به نجف

نجف یکی از شهر های عراق بوده که به دلیل وجود مرقد امام علی علیه السلام تبدیل به یک شهر توریستی شده و سالانه بسیاری از زوار و مشلمین را به سوی خود جذب میکند. قاعدتا شهر هایی که توریست های زیادی دارد نیاز به منابع بیشتری نیز پیدا خواهد کرد.

از آنجایی که خود عراق تولیدات چندانی ندارد برای تامین نیاز های مهاجرین و توریست ها نیاز به واردات کالا پیدا کرده و بهترین گزینه برای واردات به عراق ایران میباشد.

تجار ایرانی سالانه میلیون ها تن مواد خوراکی ، لوازم مصرفی ، مواد اولیه و … را به عراق و شهر نجف ارسال میکنند که میتواند هوایی و یا زمینی باشد. برای ارسال بار به نجف ما همیشه در خدمت شما عزیزان هستیم و میکوشیم همیشه بهترین نوع خدمات را به شما ارائه دهیم.

ارسال بار به نجف
ارسال بار به کربلا
ارسال بار به کربلا

کربلا نیز دقیقا همانند نجف یک شهر زیارتی محصوب شده و وجود حرم شیدالشهدا امام حسین علیه السلام و حضرت ابولافضل عیه السلام این شهر را به یکی از معروف ترین شهر های زیارتی تبدیل نموده است که یالانه میلیون ها مسلمان از سراسر دنیا به این شهر سفر میکنند.

کمبود منابع کافی برای تامین نیاز زائرین و مسافران باعث شده است که کربلا نیز مانند نجف نیاز به واردات کالای بسیاری داشته باشد که اکثر این کالا ها از طریق ایران و تجار ایرانی تامین میشود.

ایمن بار به صورت ماهانه چندین بار را به کربلا ارسال نموده و میکوشد هر روزه به کیفیت ارسال به کربلا بی افزاید . برای ارسال بار به کربلا کافیست درخواست خود را در فرم درخواست حمل بار ثبت نموده و یا اینکه با یکی از شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

زمان ارسال بار به عراق چقدر است؟

زمان ارسال بار به عراق بسته به بار ارسالی شما و روش ارسال میتواند بین یک تا ده روز متغیر باشد.

روش های ارسال به عراق نسبت به نیاز شما ، زمان موردنظر شما برای ارسال ، نوع بار ، نوع بسته بندی ، وزن بار و مجوز های موردنیاز زمینی یا هوایی باشد. در صورتی که باری برای ارسال به عراق دارید اولین موضوع که نوع حمل بار را تعیین میکند وزن بار میباشد. بار هایی که بیشتر از 100 کیلوگرم باشند به هیچ عنوان در ارسال هوایی صرفه اقتصادی نداشته و هزینه های بسیار بالایی را شامل میشوند. از طرفی بار هایی که بسیار سنگین باشند توسز آژانس هوایی پذیرفته نشده و ارسال نمیشوند.

درخواست شما با موفقیت ثبت شد

درخواست حمل بار شما با موفقیت ثبت شده است و همکاران ما در حال پردازش و تعیین هزینه دقیق حمل بار شما هستند. لطفا صبور باشید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ایمن بار بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات لجستیک و باربری در ایران