سرویس حمل خرده بار

ایمن بار بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات لجستیک و حمل بار در ایران خدمات حمل خرده بار را در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه برای شما عزیزان به انجام میرساند.

این خدمات میتواند شامل بسته بندی ، بهینه سازی بار ، بیمه ، ترخیص کالا ، حمل از درب کارخانه ، حمل از درب انبار و … باشد. همچنین در سرویس حمل خرده بار شرکت ما هیچ حد و مرزی معنی پیدا نمیکند و شما میتوانید خرده بار های خودتان را شهر ها و کشور های مختلف ارسال نمایید.

قیمت های متعارف ، کوتاه بودن زمان ارسال ، ترخیص سریع کالا از گمرک ، بیمه بودن محموله های ما و هزاران امتیاز دیگر ما را در خدمات حمل بار از دیگر رقبا متمایز میسازد.

در ادامه توضیحات بیشطتری در مورد حمل خرده بار به شما عزیزان ارائه داده ایم تا بتوانید بسیار دقیق تر و با چشمی باز تر ارائه دهنده خدمات خود را انتخاب کنید.

حمل خرده بار

مراحل حمل خرده بار

تماس با ایمن بار

ارائه پیش فاکتور

اعزام کارشناس

عقد قرارداد نهایی

حمل محموله به مقصد

کمی بالا تر مراحل حمل خرده بار توسط این مجموعه را عنوان نمودیم اما در این قسمت قصد داریم تا به صیورت کامل این پروسه را برای شما عزیزان شرح دهیم. مراحل حمل خرده بار به شهر های ایران و یا خارج از کشور را در زیر به ترتیب با توضیحات کامل میتوانید ببینید.

 1. تماس با ایمن بار : افراد و تجاری که بار و یا خرده باری برای حل دارند میتوانند با شماره 02166464816 تماس گرفته و درخواست حمل خرده بار خود را اعلام نمایند. کارشناسان ما با تمام وجود و در 24 ساعت شبانه روز منتظر پیام ها و تماس های شما عزیزان هستند تا کار شما هرچه زود تر به انجام رسیده و به مقصود خود دست پیدا کنید. همچنین اگر با تماس تلفنی راحت نیستید میتوانید از طریق فرم درخواست حمل بار که در هدر سایت قرار دارد درخواست خود را عنوان نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
 2. ارائه پیش فاکتور : در این مرحله کارشناس ما در مورد خرده بار که قصد ارسال آن به شهر های داخلی و یا خارج از کشور دارید را از شما دریافت کرده و بعد از محاسبه قیمت با شما تماس خواهد گرفت. این پیش فاکتور ممکن است بعد از رویت شدن خرده بار شما تغییر پیدا کرده و کاهش یا افزایش داشته باشد. توصیه میشود تصاویر ارسالی از بار و اطلاعات خرده بار را با دقت هرچه تمام تر به کارشناسان ما ارائه کنید تا از تغییر قیمت پیش فاکتور جلوگیری به عمل آید.
 3. اعزام کارشناس : بعد از ارائه پیش فاکتور ما یک کارشناس برای مشاهده و تحلیل خرده بار شما اعزام خواهیم کرد که تمام مراحل بالا به علاوه این مرحله در کمتر از 2 ساعت انجام خواهد شد. کارشناس تشخیص میدهد که خرده بار شما به چه نوع بسته بندی نیاز دارد ، با چه نوع کامیون یا کشتی و یا هواپیمایی باید ارسال گردد و هزینه نهایی که اگر با پیش فاکتور تفاوت داشته باشد را به شما اعلام میدارد. همچنین تعیین بیمه بار نیز در این مرحله صورت میگیرد.
 4. عقد قرارداد نهایی : قرار داد نهایی به منزله مسئولت ما نصبت به خرده بار شماست. از اینجا به بعد میتوانید با خیالی راحت بار خود را به ما سپرده و دیگر نگران رسیدن آن به مقصد نباشید. در این قرارداد بند هایی وجود دارد که تماما به نفع مشتریست و خیال او را از صحت حمل خرده بار خود راحت میکند. همچنین شیوه پرداخت به صورت پس کرایه و یا پیش کرایه نیز در این مرحله انجام میشود.
 5. حمل محموله به مقصد : در این مرحله کامیون های ما به همراه راننده و کارگرانی با تجربه بالا در حمل بار به محل شما اعزام میشوند تا خرده بار شما را از درب کارخانه و یا انبار شما حمل کرده و به مقصد نهایی برسانند.

خرده بار یا گروپاژ چیست؟

خرده بار چیست؟

خرده بار به دو معنی کلی به کار می‌رود:

1. حمل و نقل خرده بار (گروپاژ):

همیشه در میان انبوه بار های ارسالی به کشور ها و یا شهر های دیگر بار هایی هستند که یک کانتینر را پر نمیکنند و اجاره کردن کانتینر برای آنها به صرفه نیست. با این حال باز هم گاهی مشاهده میشود که افراد برای خرده بار ها نیز کانتینر های مجزا اجاره میکنند اما این موضوع به هیچ عنوان به صرفه نمیباشد.

در روش گروپاژ، کالاهای چندین صاحب کالا که حجم و وزن کمی دارند، در یک کانتینر یا وسیله نقلیه باربری جمع‌آوری شده و به طور مشترک به مقصد ارسال می‌شوند. این روش برای صاحبان کالاهایی که حجم بارشان کمتر از یک کانتینر کامل است، مقرون به صرفه خواهد بود.

به عنوان مثال شما محموله ای دارید که به مقصد عراق بوده و حجم نصف کانتینر را میگیرد. از آن طرف ما دو مشتری دیگر را داریم که مقصد بارشان عراق بوده و مجموع بار این دو مشتری نصف دیگر کانتینر را اشغال میکند. در این حالت بار هر سه نفر با یک کانتینر ارسال شده و هزینه اجاره کانتینر بین صاحبان بار تقسیم خواهد شد.

همچنین مثال بالا را میتوان در برخی موارد بی مورد نیز دانست زیرا بار های گروپاژ یا خرده بار میتوانند بسیار کوچک در حد یک جعبه کفش نیز باشند. در این حالت اصولا هزینه حمل بار شما به شدت پایین تر از مثال بالا میباشد.

 

2. بارهای کوچک:

به طور کلی، به بارهایی که حجم و وزن کمی دارند و به صورت تکی یا در تعداد محدود حمل می‌شوند، خرده بار گفته می‌شود. این نوع بارها می‌توانند شامل انواع کالاها مانند لوازم منزل، مواد غذایی ، مواد اولیه ، لوازم اداری و … باشند.

در روش دوم نه با کانتینر بلکه با ماشین های کوچک مانند کامیونت های ایسوزو و یا نیسان وانت بار شما حمل میشود که هزینه به مراتب کمتر خواهد داشت.

 

مزیت های حمل گروپاژ

حمل و نقل گروپاژ، روشی نوین و کارآمد در جابجایی کالا است که به واسطه مزایای اقتصادی و زیست محیطی، به سرعت در حال محبوبیت یافتن است. در این روش، محموله های مختلف از فرستندگان گوناگون، در یک کامیون یا تریلی بارگیری شده و به طور همزمان به مقاصد مختلف ارسال می شوند.

مزایای اقتصادی حمل و نقل گروپاژ:

 • کاهش هزینه ها:

  همانطور که در بالا گفته شد در این روش فضای کامیون و یا کانتینر بین فرستندگان تقسیم میشود و هزینه های ارسال را به شدت کاهش خواهد داد. همینطور هزینه ارسال از یک وزن مشخص به پایین بسیار پایین تر از بار های سنگین میباشد. ارسال بار های کوچک به صورت تکی به هیچ عنوان به صرفه نبوده و اصلا توصیه نمیشود.

 • صرفه جویی در زمان:

  کامیون های کوچک سرعت بیشتری دارند به سریه تر به مقصد میرسند. این موضوع میتواند زمان شما را تاحد زیادی بخرد و از اطلاف وقت جلوگیری نماید.

مزایای زیست محیطی حمل و نقل گروپاژ:

 • کاهش انتشار گازهای گلخانه ای:

  اگر ده بار مختلف با ده کامیون مختلف ارسال شوند آلودگی ناشی از سوزاندن بنزین ده برابر بیشتر از زمانی است که تمامی این بار ها با یک کامیون ارسال شوند. پس اگر دوست دار محیط زیست هستید حتما از حمل بار گروپاژ استفاده نمایید.

 • کاهش ترافیک:با کاهش تعداد ماشین ها و کامیون ها قطعا ترافیک های جاده ای نیز تا حد ممکن کاهش میابند و همچنین سرعت رسیدن محموله به مقصد نیز افزایش خواهد داشت.

مزایای حمل گروپاژ

از گرو پاژ برای چه بار هایی استفاده میشود؟

 

واردات موقت کالاهایی مانند کالاهای مورد نیاز برای تعمیر هرگونه تاسیسات صنعتی و معدنی.
کالاهای نمایشگاهی بین دو کشور مختلف
محصولات با حجم و قیمت نسبتاً کمتر
نمونه برداری از محصولات تجاری یک شرکت خاص برای یک قرارداد عمومی تر
تجهیزات حساس مانند دستگاه های اشعه ایکس باید با امنیت و دقت بسیار بیشتری حمل شوند
کالاهایی که برای مصرف شخصی از سایت های ارزان قیمت و سایت های مختلف دنیا خریداری می شود
همانطور که در بالا متوجه شدید، حمل و نقل عمده بیشتر برای کالاهایی استفاده می شود که بین دو کشور مختلف مبادله می شود. همچنین بر خلاف کسانی که این محصول را با قیمت نسبتاً مقرون به صرفه ای خریداری کرده اند، ترجیح می دهند برای حمل و نقل به کشور خود از گروپاژ استفاده کنند. زیرا طبیعتاً هرکسی که برای خرید یک محصول هزینه بسیار کمی پرداخت کرده است به دنبال راه ارزان تری برای ارسال آن خواهد بود.

درخواست شما با موفقیت ثبت شد

درخواست حمل بار شما با موفقیت ثبت شده است و همکاران ما در حال پردازش و تعیین هزینه دقیق حمل بار شما هستند. لطفا صبور باشید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ایمن بار بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات لجستیک و باربری در ایران