سرویس حمل خرده بار

کشور افغانستان از جمله کشور هایی است که به اقلام زیادی که در ایران نیز تولید میشوند نیاز دارد و در پی همین موضوع حمل بار و حمل خرده بار به افغانستان میتواند بسیار برای تجار سود آور باشد.

اما سوال مهمی که در اینجا برای افراد صاحب بار پیش می آید این است که ارزان ترین و مطمعن ترین شرکت برای حمل بار به افغانستان در ایران کدام است؟ کدام شرکت مستواند نیاز های یک تاجر موفق را برآورده کند؟ آیا سود حاصله از حمل خرده بار در این شرکت مناسب خواهد بود یا خیر؟

جواب تمامی این سوال ها در شرکت ایمن بار یافت شده و مثبت میباشد. ما میتوانیم خدمات ارسال بار به افغانستان را به گونه ای برای شما عزیزان انجام دهیم که بیشترین سود حاصله را داشته باشید و با بیمه های توانمند ما از هرگونه حوادث طبیعی اطمینان خاطر داشته باشید.

تنها کافیست با یکی از شماره های ما تماس گرفته و یا اینکه از طریق فرم زیر درخواست حمل بار به افغانستان خود را اعلام نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و قرارداد ها را تنظیم نمایند.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد تماس با ایمن بار دارید میتواند مطلب زیر را خوانده و پس از آن اقدام به تماس با ما نمایید.

 

حمل خرده بار به افغانستان

مراحل حمل خرده بار به عراق

تماس با ایمن بار

ارائه پیش فاکتور

عقد قرارداد نهایی

حمل محموله به مقصد

 1. تماس با ایمن بار : به منظور راحتی شما عزیزان راه های ارتباطی بسیار زیادی را پیش پای شما نهاده ایم تا بتوانید به راحتی هرچه تمام تر با ما تماس بگیرید. شماره های درج شده در سایت به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستند تا پاسخگوی شما باشند. در مرحله اول شما یکی از راه های ارتباطی با ما مانند تماس تلفنی و یا درخواست آنلاین حمل بار را انتخاب میکنید . بعد از تماس اطلاعات بار خود را در اختیار کارشناسان ما قرارا میدهید تا پیش فاکتور ها را برای شما ارسال نمایند.
 2. ارائه پیش فاکتور : این مرحله شامل ارسال یک پیش فاکتور به صورت مجازی و یا به صورت فیزیکی توسط پیک موتوری برای شما میباشد که قیمت نهایی را در آن مشاهده نمایید. تا این مرحله هزینه ای شامل حال شما نمیشود و میتوانید تمام این مراحل را به صورت رایگان داشته باشید. در صورتی که پیش فاکتور مورد تایید شما بود میتوانید به مرحله بعدی مراجعه نمایید. در صورتی که قیمت های درج شده در پیش فاکتور ما از سایر رقبا بالا تر باشد و در صورتی که توانایی اثبات این موضوع را داشته باشید ما به عنوان خسارت مبلقی را نیز به شما پرداخت خواهیم نمود.
 3. عقد قرارداد نهایی : بعد از ارائه پیش فاکتور و اعلام مبلق نهایی یک قرارداد فی مابین فرستنده و مسئول ارسال نتظیم خواهد شد. در مرحله نتظیم قرارداد مشخص میشود که آیا هزینه را به صورت پیش کرایه و یا به صورت پس کرایه پرداخت خواهید نمود. توصیه ما بر پرداخت به صورت پیش کرایه میباشد که میتوانید در مبدا این پرداخت را انجام دهید. در این صورت سرعت ارسال و دریافت بار شما بیشتر از حالت پس کرایه میباشد. همچنین مبلق بیمه نیز روی فاکتور نهایی اعمال خواهد شد.
 4. حمل محموله به مقصد : طبق قرارداد نهایی بار شما با کامیون ، هواپیما و یا کشتی های ما حمل شده و به سمت مقصد روانه میشوند. از این جای کار به بعد تمامی مراحل بر عهده ایمن بار میباشد و شما تنها باید با کد مرسوله از وضعیت بار خود اطلاع پیدا کنید.

چه کالاهایی به افعانستان صادر میشود؟

صادرات به افغانستان

در هرجای دنیا وقتی اسم افغانستان به گوش برسد مردم یادی از طالبان و جنگ های داخلی آن میکنند و تجار کمی علاقه به تجارت با افغانستان را از خود نمایش میدهند. این موضوع برای ایران که روابط تجاری خوبی با افغانستان دارد میتواند بسیار خوب باشد زیرا کشور های اندکی به افغانستان ارسال کالا دارند و این کشور نیز بسیار نیازمند واردات میباشد.

ایران از معدود کشور هایی است که با افغانستان روابط مالی و تجاری دارد. تجار ایرانی هر ساله کالا های بسیاری را به افغانستان ارسال میکنند که میتواند بسیار سود آور بوده و همچنین اهمیت ارسال بار به افغانستان را چندین برابر سازد. این کالا ها میتوانند شامل شوینده ها ، شیرینی جات ، خوراکی ها ، مواد ساختمانی از قبیل کچ و سیمان ، فرش ایرانی و … باشد.

اکثر بار هایی که به افغانستان ارسال میشوند به صورت خرده بار هستند و تجار برای حمل خرده بار به افغانستان بین شرکت های لجستیک ارزان ترین آنها را انتخاب میکنند تا بتوانند سود بیشتری را به دست بیاورند.

شرکت ایمن بار علاوه بر حمل خرده بار به افغانستان میتواند شما تجار عزیز را به تولید کنندگان و تامین کنندگان کالا نیز معرفی نموده و همچنین در مورد ارسال بهترین کالا ها با حاشیه سود بالا راهنمایی نماید.

تنها کافیست با واحد پشتیبانی ما تماس گرفته و درخواست پشتیبانی رایگان نمایید تا کارشناسان ما به صورت رایگان شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

هزینه حمل خرده بار به افغانستان

در مورد هزینه ها هیچ گاه نمیتوان به صرورت قاطع هزینه حمل خرده بار به افغانستان را اعلام نمود. این موضوع به دلی عوامل بسیاری است که در هزینه حمل خرده بار به افغانستان میتواند تاثیر بگذارد. این عوامل در تمامی بار ها به تمامی کش.ر ها موجود هستند و میتوانند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم تاثیر خود بر هزینه ها را اعمال نمایند.

از این عوامل میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 1. نوع بسته بندی : نوع بسته بندی در حمل و نقل میتواند در هزینه ها بسیار موثر باشد. بسته بندی هایی که استاندارد نباشند فضای بیشتری را به خود اختصاص میدهند و همچنین میتوانند وزن بیشتری نیز داشته باشند که بر هزینه ها بسیار تاثیر دارد.
 2. طریقه ارسال : ارسال های زمینی معمولا هزینه هایی بسیار پایین تر از ارسال های هوایی دارد. همچنین نوع کامیونی مه بار را برای شما ارسال میکند میتواند بر هزینه ارسال تاثیر مستقیم داشته باشد.
 3. ارزش بار : ارزش بار ها با یکدیگر متفاوت هستند. به عنوان مثال تجاری هستند که بار هایی از سنگ ها یا فلزات قیمتی برای ارسال انتخاب میکنند که قطعا هزینه بیمه اینگونه بار ها بسیار بیشتر از بار هایی مانند مواد غذایی یا مواد شوینده میباشد.
 4. مکان ارسال : ارسال ها میتواند مکان های متفاوت داشته باشند. برای مثال اگر بسته ها و بار ارسالی شما از درب کارخانه به درب انبار در کشور مقصد صورت بگیرد قطعا هزینه حمل بار به افغانستان برای شما بیشتر خواهد شد
هزینه حمل خرده بار به افغانستان
روش های حمل خرده بار به افغانستان

روش های حمل خرده بار به افعانستان

ما با افغانستان مرز آبی نداریم و تنها گزینه های باقی مانده برای حمل بار به افغانستان راه های هوایی و راه های زمینی است.بار هایی که وزن پایین تری دارند بهتر است که از راه هوایی ارسال شوند و اگر باری بیش از 5 تن دارید راهی جز حمل زمینی وجود نخواهد داشت.

راه هوایی بسیار مناسب افرادی است که میخواهند بارشان هرچه سریع تر به مقصد برسد و پرداخت هزینه بیشتر برای آنها مهم نیست. اما در صورتیکه عجله ای برای ارسال بار خود ندارید و هزینه حمل بار نیز برای شما مهم میباشد میتوانید بار خود را از طریق زمینی و با کامیون ارسال کنید.

در ایمن بار خدمات حمل زمینی برای تمامی کشور ها از جمله افغانستان و سایر کشور ها مانند عراق ، هند ، پاکستان ، گرجستان و … با کمترین قیمت ممکن و از طرق هوایی ، زمینی و دریایی ارسال میپذیرد. 

چند نکته مهم در مورد حمل خرده بار به افغانستان

انتخاب روش حمل و نقل:

 • زمینی: رایج ترین روش برای خرده بار، حمل و نقل زمینی با کامیون است. این روش به نسبت ارزان تر است، اما زمان بیشتری طول می کشد و ممکن است به دلیل شرایط جاده ای، با تأخیر مواجه شود. از نظر ایمن بار این روش معقولانه ترین و مقرون به صرفه ترین روش برای حمل خرده بار به افغانستان میباشد. این روش بسیار ارزان بوده و امنیت بیشتری نیز به سایر روش ها دارد. بار های سنگین با این روش بهتر جابجا میشود حال آنکه با روش هوایی بار های سنگین قابل حمل نیستند.
 • هوایی: حمل و نقل هوایی سریعتر است، اما به طور قابل توجهی گران تر است. این روش برای محمولات فوری یا کالاهای حساس مناسب است. معمولا روش های هوایی نه برای حمل بار بلکه برای حمل بسته و پاکت استفاده میشوند. اگر مدارکی برای ارسال به افغانستان دارید این روش بهترین نوع حمل بار به افغانستان برای شما محسوب میشود. حمل زمینی این بسته ها ممکن است روز ها و یا ماه ها به طول بی انجامد به همین منظور بهتر است که با باربری هوایی بسته های خود را به افغانستان ارسال نمایید.

انتخاب شرکت حمل و نقل:

 • سابقه و شهرت شرکت را بررسی کنید : مهم ترین بخش در انتخاب یک باربری سابقه آن شرکت میباشد. شما میتواند نظر برخی از کاربران که از طریق این شرکت ها بار یا بسته ای را ارسال نموده اند مطالعه کنید تا بتوانید با چشمی باز تر آن را انتخاب نمایید.
 • مجوزها و گواهینامه های لازم را بررسی کنید : شرکت های باربری نیازمند مجوز هایی هستند که بتوانند به صورت قانونی بار شما را حمل نمایند. در صورت عدم وجود این مجوز ها ممکن است با مشکلات قضایی روبرو شوید.
 • قیمت ها و خدمات مختلف را مقایسه کنید : قطعا قیمت حمل بار یکی از فاکتور های اصلی برای ارسال بار یا خرده بار به افغانستان میباشد که در ایمن بار میتواند پایین ترین هزینه ها را یافت کرده و قراردادی بسیار مقرون به صرفه عقد کنید.
 • از بیمه باربری مناسب اطمینان حاصل کنید : ممکن است سرمایه شما بار شما باشد. این بار امکان دارد در بین راه انواعی از بلایای طبیعی و یا اشتباهات انسانی را تجربه کند. در اینجا بیمه میتواند در صورت بروز هرگونه حادثه ای خسارات ناشی را تقبل نماید. دقت کنید که شرکت باربری که با آن قرارداد بسته اید در بند های قرارداد بیمه را نیز لحاظ کرده باشد.

آماده سازی مرسوله:

 • بسته بندی درست : کالای خود را به درستی بسته بندی کنید تا از آسیب دیدن آن در حین حمل و نقل جلوگیری شود. بهتر است بدانید که بسته بندی یک مهارت محسوب میشود و در صورت نداشتن این مهارت توصیه میشود بسته بندی بار خود را نیز به متخصصین ایمن بار بسپارید.
 • تهیه لیست : لیست کاملی از اقلام موجود در مرسوله تهیه کنید. این کار میتواند به شما کمک کند تا آمار دقیق اقلام خود را داشته باشید و اگر در مقصد چیزی از آن کم شده بود میتواند بابری را مقصر دانسته و خسارات خود را دریافت نمایید.
 • ارزش گذاری : سقف جبران خسارت بیمه با میزان ارزش بار شما رابطه مستقیم دارد. از یک کارشناس کمک گرفته تا بار خود را ارزش گذاری کنید. در غیر این صورت ممکن است بیمه تمام هزینه خسارات را متقبل نشود.
 • تهیه مدارک : اسناد و مجوزهای لازم را برای صادرات یا واردات کالا تهیه کنید. هر ارسال باری نیاز به مجوز های خود دارد که باید آنها را تهیه نمایید. توصیه میشود در این مورد با یک وکیل مشورت کرده و برای اخذ مجوز های لازم اطلاعات کسب کنید.

ملاحظات گمرکی:

 • قوانین و مقررات گمرکی افغانستان را به دقت بررسی کنید. این قوانین میتواند شامل کالا های مجاز و غیر مجاز و … باشد. با جستجو در سطح اینترنت و یا جستجو در مقالات سایت ایمن بار میتوانید این قوانین را بررسی کنید.
 • از تعرفه ها و مالیات های مربوط به کالای خود آگاه باشید. ممکن است برخی از شرکت های باربری هزینه هایی بیش از حد مجاز برای شما تعیین کنند. با دانستن هزینه های ترخیص گمرکی میتوانید آگاهانه تر قرارداد خود را تنظیم نمایید.

 

قیمت باربری از ایران به افغانستان

قیمت باربری از ایران به افغانستان بستگی به عوامل زیادی دارد اما به صورت کلی میتوان گفت این هزینه بین 500 هزار تومان تا 10 میلیون تومان متغیر است . 

عواملی که در این هزینه ها دخیل هستند را میتوان عواملی همچون نوع بار بری ، وزن بسته ها ، نوع بار و یا حجم بسته های شما باشد. همچنین ممکن است هزینه های باربری در شرکت های مختلف متفاوت باشد.

اگر سوالی در زمینه قیمت باربری از ایران به افغانستان دارید میتوانید با شماره 09923756632  تماس گرفته و یا از طریق پشتیبانی آنلاین با ما ارتباط بگیرید

حمل خرده بار به افغانستان
شماره باربری از ایران به افغانستان

غیر از شماره میتوانید راه های ارتباطی بسیاری را با ما دریافت نمایید. این راه های ارتباطی میتواند شامل شماره 09923756632 ، پشتیبانی آنلاین و یا فرم درخواست آنلاین باشد .

ما تمامی این راه ها را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم تا در امر کسب اطلاعات هرچه راحت تر به مقصود خود رسیده و بار خود را ارسال نمایید تا کمی در وقت شما صرفه جویی گردد.

درخواست شما با موفقیت ثبت شد

درخواست حمل بار شما با موفقیت ثبت شده است و همکاران ما در حال پردازش و تعیین هزینه دقیق حمل بار شما هستند. لطفا صبور باشید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ایمن بار بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات لجستیک و باربری در ایران