قرارداد ارسال بار به عراق

قرارداد ارسال بار به عراق

هر کدام از قرارداد های ارسال بار مخصوص به خود و منحصر به فرد میباشند . در اینجا قرارداد ارسال بار به عراق را برای شما آماده کرده ایم که میتواند برای برخی کشور های دیگر نیز کاربرد داشته باشد. دقت داشته باشید که این قرارداد میتواند در شرایط حمل خرده بار به عراق نیز کاربرد داشته باشد و تنها در شرایط ارسال بار فول تراک به عراق کاربرد ندارد. اما این قرارداد بیشتر برای گروپاژ مورد استفاده قرار میگیرد.

در انتهای مطلب میتوانید این قرارداد را به صورت یک فایل pdf دانلود کرده و پرینت نمایید. هرچند در صورت مراجعه به ایمن بار این قرارداد در اختیار شما قرار گرفته و عقد خواهد شد. امیدواریم این مقاله برای شما عزیزان کاربردی واقع شده و در این زمینه کمکی به شما عزیزان کرده باشد.

همچنین برای اطلاع از کالا های غیرمجاز برای ارسال به عراق نیز این مقاله میتواند برای شما مفید واقع شود. در بند دوم این قرارداد یا تعهد نامه تمامی کالا های غیر مجاز برای ارسال بار به عراق آورده شده است که میتوانید آنها را مطالعه نمایید.

تعهد نامه

طبق مفاد زیر فرستنده ( صاحب کالا ) ضمن مطالعه ، موظف به رعایت موارد ذکر شده می باشد .
1. فرستنده می بایست اظهار مرسوله را در خصوص مشخصات صاحبین مرسوله (فرستنده و گ یرنده) ، به جهت حفظ امنیت حمل ، صحیح و دقیق اعلام نماید؛ در غیر این صورت مسئولیت خسارات و هزینه های جانبی به عهده صاحبین کالا خواهد بود.
2. ارسال کننده یا صاحب کالا اقرار می دارد که اظهار خلاف واقع نداشته است و محتویات مرسوله وی حاوی اوراق و اسناد می باشد و حاوی اقلام ممنوعه ( از قبیل : مواد منفجره، مواد قابل اشتعال، مواد رادیو اکتیو یا سایر مواد خطرناک – مواد مخدر و روان گردان، اقالم غیراخالقی یا منافی عفت )انواع کارت، روزنامه، مجله، CD و کتاب(، اقالم جعلی و سرقت شده، تمامی اقلامی که واردات و خرید و فروش آنها، در کشور مقصد ممنوع است. وسایل انفجاری و مهمات نظامی و مشقی از جمله نارنجک ، گلوله مشقی و سایر موارد مشابه ، تجهیزات ماهواره از جمله
رسیور، دیش ماهواره، قیچی ماهواره، کارت ماهواره، انواع تجهیزات جاسوسی از جمله دستگاههای شنود، خودکار دوربیندار، ساعت دوربیندار، عینک دوربیندار، سوئیچ دوربیندار، و خودکار اسکنر، تجهیزات مخابراتی غیرمجاز نظیر تلفن دوربرد، تجهیزات نظامی از جمله انواع شوکر، باتوم، گاز اشک آور و گازهای بیهوشی، لوازم قمار همچون پاسور، میز پوکر و چیپ پوکر انواع مواد مخدر، روانگردان و مشروبات الکلی؛ عرضه غیرمجاز انواع داروها شامل مکملهای ورزشی غیرمجاز، داروهای افزایش قد، داروهای چاقی و لاغری، داروهای ضدبارداری و ترک اعتیاد، لوازم جنسی همچون
مانکنهای جنسی، انواع قرصها، ژل و اسپری های جنسی، زنبور، زالو، کرم ابریشم، انگلها و اقلام دفع حشرات موذی به منظور کنترل این حشرات، مگسهای خانواده »دراسوفیلید« که به منظور تحقیقات زیست پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند، مواد محترقه، مواد آتشزا و بمبهای دودزا ، وجه نقد و اسکناس، چکهای مسافرتی، حواله بانکی و اوراق بهادار بینام، سکه، طال یا نقره (ساخته شده یا ساخته نشده)، سنگهای قیمتی و جواهرات، شرکت ایمن بار مسئولیتی در قبال خسارات و جرائم احتمالی با موضوع فوق نخواهد داشت.
3. امضا مشتری ، به منزله پذیرش تمام ی قوانین و مقررات این شرکت می باشد.
4. فرستنده اقرار می دارد که به گیرنده محموله اعلام داشته، که مرسوله ای برای وی ارسال نموده و در صورت تأخیر یا عدم حضور یا عدم پاسخ گویی ، شرکت ایمن بار مسئولیتی در قبال مرسوله و خسارات وارده و هزینه های مرجوعی و جرائم احتمالی دیگر نخواهد داشت ، جبران خسارت به عهده ارسال کننده و گیرنده متضامناً خواهد بود .
5. صاحب کالا موافقت می کند که شرکت ایمن بار و نیز مسئولان گمرک، امنیت و یا هر مقام دولتی دیگر در هر زمان و مرحله از ارسال، محموله را بازرسی نمایند و توقف یا منع ماموران دولتی در خصوص بازرسی و بررسی محموالت در کنترل شرکت نمی باشد.
6. در صورت افزایش نرخ حمل به تا سقف 10 درصد، هیچ تعهدی برای صاحب ین کالا ایجاد نمی کند ولی در صورت افزایش نرخ بیش از 10 درصد پرداخت هزینه های مازاد به عهده فرستنده و گیرنده متضامنا خواهد بود.
7. امضا تائید دریافت بار، به منزله دریافت کالا بدون نقص، ایراد و آسیب می باشد؛ لذا دریافت کننده کالا موظف است در هنگام دریافت بار، کالا را بررسی نماید. هر گونه ادعایی بعد از امضا رسید تائید دریافت بار (POD )بدون اثر خواهد بود.
9. ارائه خدمات در شهری بجز بغداد ، دیگر شهر های عراق ، نقاط دورافتاده و دور از دسترس در مسئولیت ایمن بار نخواهد بود و در صورت درخواست با همکاری پست محلی و با هزینه ها ی مستقل قابل ارائه خواهد بود.
10. فرستنده خود را ملزم به رعایت اصول محرمانگی مذاکرات و توافقات و اطالعات مبادله شده دانسته و به آن پایبند خواهند بود. کلیه اسناد در زمانی که تحت اختیار و کنترل طرفین می باشند، محرمانه تلقی می گردند.
11. صاحب کالا موظف است آدرس اعلامی فرستنده و گیرنده را بصورت دقیق و کامل عنوان دارد و در صورت برگشت محموله به علت آدرس اشتباه، پرداخت هزینه برگشت محموله به عهده صاحب کالا می باشد و شرکت هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.
.12. شرکت ایمن بار در قبال خسارات، کسری و فقدان بار که توسط ارگان های دیگر مانند گمرکات، انبارهای عمومی، لاین های هواپیمایی و غیره صورت گرفته باشد مسئولیتی ندارد .
13. شرکت ایمن بار در قبال خسارات ناشی از تاخیرات اداری ، تاخیر در پرواز یا حمل زمینی/دریایی، تحریمات، قصور صاحبین کالا، عوامل قهری و فورس ماژور، اظهارات خلاف واقع فرستنده و نیز خسارات ناشی از تغییرات مقررات ظهر بارنامه و مغایرت کالا از لحاظ کمیت و کیفیت با اطالعات اظهار شده در فاکتور مسئولیتی ندارد.
14. شرکت ایمن بار مسئولیتی در قبال خسارت ناشی از تعهد تحویل گیرنده اعم از تاخیر در دریافت ، عدم ارائه مدارک ندارد.
.14 شرکت ایمن بار مسئولیتی در قبال خسارات ناشی از بازرسی و قوانین گمرک و حفاظت پرواز و فرودگاهی و انبارداری و تخلیه و بارگ یری و بازرسی و سایر مقررات قضایی و دولتی ندارد.
اینجانب ……………………………. با کد ملی ……………………………. ضمن اطالع از شرایط فوق و پذیرش آن، اعالم می نمایم درخواست ارسال مرسوله با شماره بارنامه ………………………… مطابق شرایط اعالم شده می باشد و در غیر این صورت تمامی عواقب قانونی آن بر عهده ی ای نجانب خواهد بود و شرکت حمل هی چگونه مسئولیتی نسبت آن نخواهد داشت.

امضاواثرانگشت

امیدواریم که این اطلاعات در زمینه ارسال بار به عراق برای شما عزیزان مفید بوده باشد . در ادالمه با کلیک روی لینک زیر میتوانید همین متن را در قالب بک فایل pdf دریافت نمایید.

آنچه در این مطلب میخوانید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شما با موفقیت ثبت شد

درخواست حمل بار شما با موفقیت ثبت شده است و همکاران ما در حال پردازش و تعیین هزینه دقیق حمل بار شما هستند. لطفا صبور باشید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ایمن بار بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات لجستیک و باربری در ایران